Make your own free website on Tripod.com
 
شرکت شبکه پردازی آوا افتخار دارد با سال ها تجربه و با به کارگیری کادری مجرب به عنوان اولین شرکت تخصصی در راستای گسترش فن اوری شبکه در خدمت پیشرفت شبکه های کامپیوتری در سرتاسر کشور باشد...... با تشکر از شما بازدید کننده عزیز
         

 پشتیبانی

پشتیبانی

 

تجهیزات شبکه شما نیاز به پشتیبانی دارد . هرگونه مشکل در کار شبکه باعث بوجود آمدن خسارت زیادی از نظر مالی و زمانی به مجموعه شما می شود. هرچه زمان رفع این مشکل طولانی تر شود جبران خسارت مشکلتر و هزینه آن زیادتر است.

خدمات سرویس و نگهداری مستمر که هم اینک بسیاری از سازمانها ، نهادها ،کارخانجات و شرکتهای بزرگ از آن بهرهمند گردیده اند راهگشای این مسئله است. ( سرویس کامل ، بازدید فنی و اداری از مجموعه ، ارائه توصیه های لازم به منظور استفاده بهینه از سیستمها و تجهیزات کامپیوتری)

پشتیبانی مستمر و موثر باعث می گردد زمان رفع عیوب شبکه شما کاهش یابد و در نتیجه از میزان خسارتی که به شما وارد می گردد کاسته می شود.

گروه فنی و مهندسی آوا با بهره گیری از مهندسین و تکنسینهای مجرب خود می توانند با انعقاد قرارداد تامین و نگهداری سالیانه شبکه شما را بعهده گیرد تا در طی این مدت در صورتی که اختلالی در شبکه بوجود آید پرسنل ما در اولین فرصت در محل حاضر شده و رفع مشکل نمایند و همچنین هر هفته و یا هر ماه جهت نظارت بر کار شبکه به محل مراجعه نموده و گزارش خود را ارائه نمایند.

 
 
         
 

خدمات پشتیبانی

 
  سرويس و پشتيبانی فنی تمام سيستم های تحت پوشش گارانتی
 
  ارائه خدمات پشتيبانی فنی در مورد سيستم ها و شبکه تحت پوشش قرارداد پشتيبانی
 
  تعميرات و راه اندازی سپستم های خارج از قراداد پشتيبانی
 
  مشاوره و ارائه متدهای فنی تخصصی بمنظور نگهداری بهينه سيستمها
 
  مشاوره و ارائه متدهای فنی تخصصی بمنظور ایجاد امنیت در سطوح مختلف
 
  عقد قراردادهای سالانه به منظور پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از شبکه
 
  عقد قراردادهای تضمینی در رابطه با امنیت شبکه
 
 

       
         
         

AVA.net corporation2006, All Rights Reserved